Kategorie: Wszystkie | Moda/Ubrania | Szkoła | Wojsko | Zdrowie
RSS
piątek, 16 stycznia 2015

Bardzo popularna i wygodna http://www.zielonysklep.pl/44-odziez-termoaktywna idealna na narty do biegania lub do noszenia w ciągu całego dnia np: Bielizna Termoaktywna Hi-Tec Męska Tibis. Szukasz odpowiedniej ochrony na chłodne jesienno-zimowe dni? Jeśli tak to polecamy Tobie bieliznę termoaktywną Tibis firmy Hi-Tec. Dzięki wysokiej jakości wykonania i dbałości o szczegóły spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Tkanina z której wykonano bieliznę jest miękka, elastyczna oraz miła dla skóry. Model wykonany z tkaniny COOL COMFORT, zapewnia maksymalną oddychalność podczas każdej pogody i różnorodnych form aktywności fizycznej. Zastosowanie włókna, ze względu na swoją specyfikę gwarantuje dużą elastyczność, zapewniając właściwą pozycję ciała i swobodę ruchów.  Bezszwowa tkanina świetnie dopasowuje sie do ciała. Bielizna jest łatwa w konserwacjii szybkoschnąca. Szwy w bieliźnie obszyte zostały elastyczną, płaską nicią w ściegu overlockowym, dzięki czemu nitka pracuje razem z tkaniną nie powodując niekontrolowanych pęknięć podczas rozciągania. Oddychalność i zdolność do odprowadzania wilgoci utrzymuje skórę suchą i świeżą oraz reguluje temperaturę ciała w każdych warunkach. Do zalet tego materiału należą właściwości antystatyczne i termoizolacyjne przy jego niewielkiej wadze. Świetnie sprawdzi się podczas wypraw turystycznych, uprawiania sportu jak również na codzień w mieście. Idealna propozycja dla wymagających i aktywnych osób.wtorek, 05 sierpnia 2014

Szukaliście kiedyś› taniego wojskowego sklepu internetowego? Według mnie bardzo dobrą… opcją jest Internetowy sklep Militarny Zielonysklep.pl

Wiele ciekawych promocji i artykuły bezpośrednio od producenta, dla kilku z nich mają wyłączność

16:05, kenddetwainei1987 , Wojsko
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 08 maja 2014

Zbliżają się gorące dni czas zatem koszulki wojskowe w sklepach odszukamy szeroką gamę koszulek które idealnie będą pasowały do trendów tego lata. Jeśli poszukujecie wygodnych koszulek militarnych koniecznie skorzystajcie ofertę sklepu militarnego zielonysklep.pl. Znajdziecie tutaj ofertę takich marek jak HI-TEC Mil-Tec. Zapraszamy koniecznie do naszego sklepu internetowego. Przykładowa koszulka jaką odszukamy w sklepie.
Koszulka Hi-Tec Wilston

Koszulka termoaktywna wykonana została w wyjątkowej technologii, która zapewnia dużą wygodę podczas noszenia..
Ten model koszulki idealnie jest dopasowany z jednoczesną ochroną przed otarciami skóry. Koszulka ta zapewnia bardzo szybkie odprowadzanie potu.

 

czwartek, 09 stycznia 2014

We wrześniu w na śląsku Polskie zakłady zbrojeniowe wraz z powiązanych z nimi firm oraz uczelni.Przedstawiły propozycję broni przyszłości. Polska zbrojeniówka od lat nie tylko razlizuje, ale również sama proponuje nowe produkty, na targach zostało przedstawionych kilka wyjątkowych projektów. Na targach obecne były głównie polskie firmy, prezentujące projekty opracowywane dla wojska, oraz te, którymi można wojsko dopiero zainteresować.
Czołg przyszłości PL01 według polskiego projektu

Pełną relację z przeprowadzonych targów znajdziecie na stronie http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/supernowoczesne-czolgi-latajace-roboty-polskie-uzbrojenie-rodem-z-sci-fiction,352284.html

14:47, kenddetwainei1987
Link Dodaj komentarz »

Polski myśliwiec F16 – chcecie wiedzieć jak wygląda polski myśliwiec F16, oto ciekawa grafika

 

13:29, kenddetwainei1987 , Wojsko
Link Dodaj komentarz »

Coraz częściej możemy spotkać się z atakami hakerów na różne organizacje zarówno te państwowe jak i prywatne. Zważywszy na fakt, że wojsko coraz częściej posługuje się Internetem – tam również musi opracować zabezpieczenia mogące poradzić sobie z atakami cyberprzestępców.Jak podaje Gazeta dziennik Wojsko Polskie opracowuje właśnie projekt programu – wirusa . Komandor Walczak informuje, że program ten – określany jako botnet (czyt.butnet) – będzie pozwalał na monitorowanie i kontrolowanie przesyłanych danych. Jeżeli dane okażą się zagrożeniem dla Państwa będą podejmowane odpowiednie kroki.
Schemat działania programu botnet

Obecnie wszystkie informacje na temat programu są już utajnione. Wiadomym jest, że MON wyda na ten program ponad 6 milionów złotych.

13:15, kenddetwainei1987 , Wojsko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 grudnia 2013

Co sie wydarzy jeżeli do sklepu z bronią zostanie wpuszczony Hardcorowy Koksu?

"Sprawdź wizytę Hardkorowego Koksa w Militaria pi-el! Robert Burneika odwiedził w czerwcu 2011 salon firmowy Militaria.pl we Wrocławiu. Sprawdź co Hardkorowy Koksu sądzi o sklepie i jakie hardcorowe rzeczy tam znalazł!"

Filmik znajdziecie pod adresem
http://www.youtube.com/watch?v=p_rsXc0o5a8


14:00, kenddetwainei1987
Link Dodaj komentarz »
piątek, 08 listopada 2013

Wszelkiego rodzaju historyczne i kolekcjonerskie przedmioty związane z wojskiem i w niewielkim zakresie z dziedziną niewojskową (np. broń myśliwska). Do militariów zalicza się broń, sprzęt i oporządzenie oraz umundurowanie albo ich kopie lub repliki odtworzone na podstawie źródeł historycznych. Katana z XVI lub XVII wieku.

Na broń składają się zarówno broń zaczepna jak i ochronna od najmniejszych pistoletów (broń palna krótka i długa), karabinów, granatników, po broń artyleryjską. Militaria to również amunicja i oporządzenie broni. W grupie tej mieści się też broń myśliwska. Broń sieczna należąca do białej broni to miecze, rapiery, pałasze, szable, szpady, bagnety, i in. (również starsze: ręczne puszki, hakownice, bombardy).

Sprzęt techniczny związany jest z funkcjonowaniem wojska, a zalicza się do niego ciężki sprzęt bojowy (pojazdy, lotnictwo, broń pancerna), urządzenia łączności (polowe telefony, radiostacje, dalekopisy), sprzęt saperski, medyczny, optyczny i kwatermistrzowski.

Umundurowanie i oporządzenie żołnierskie były ściśle związane z człowiekiem-żołnierzem, do którego należały. To zarówno ubranie, które nosił, z wszelkimi naszywkami i częściami charakterystycznymi dla danej formacji (orły, kokardy, naramienniki, czapki, sznury, klamry), jak i naczynia, sztućce, plecaki, mapniki, maski p.gaz., saperki, i in.

Militaria są obiektem zainteresowania zarówno kolekcjonerów prywatnych, jak i państwowych. Państwo gromadzi i eksponuje swoje zbiory militariów w muzeach. W Polsce pokaźne zbiory militariów zgromadziły m.in. Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, Muzeum im. Orła Białego w Toruniu czy Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Źródło wpisu http://pl.wikipedia.org/wiki/Militaria

16:09, kenddetwainei1987 , Wojsko
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 07 listopada 2013

Warzywa i owoce to idealne źródła witamin dla każdego człowieka. Promujmy producentów żywności, którzy wykorzystują właśnie je a nie posiłkują się chemią. Najlepsze znajdziesz wszędzie ale czasem wymaga to cierpliwości. Życzymy powodzenia !!

 

11:46, kenddetwainei1987 , Zdrowie
Link Dodaj komentarz »